RUC-3013-26-5110 Industrial Relay image 1
RUC-3013-26-5110 Industrial Relay
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005250064
MPN: 864095
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums RUC-3013-26-5110 Industrial Relay
ETIM EC001437
Nominālā strāva 16 A
Slēdža kontakta veids Viens kontakts
Elektriskā pieslēguma veids Savienojums ar kontaktdakšu
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 110 V
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 0
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5900005250064
Citi tehniskie dati
Platums 38.6 mm
Augstums 52.65 mm
Dziļums 36.1 mm
Komplektā ar kontaktligzdu No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 110 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Kontaktvirsmas materiāls Sudraba
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 3
Lejupielādes
Apraksts
Industrial relays RUC-3013-26-5110, 3 CO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 110 V AC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets and for flat insert connectors - faston 187 . Cover protection category .