RUC-3013-26-1110 Industrial Relay image 1
RUC-3013-26-1110 Industrial Relay
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 10
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005249914
MPN: 864090
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums RUC-3013-26-1110 Industrial Relay
Zīmols RELPOL
Kategorijas Elektromehāniskās relejas
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nominālā strāva 16 A
Slēdža kontakta veids Viens kontakts
Elektriskā pieslēguma veids Savienojums ar kontaktdakšu
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 0 V
Aizsardzības pakāpe (IP) IP00
Ar LED indikāciju No
Sprieguma veids iedarbināšanai DC
Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam 0
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 0
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5900005249914
Citi tehniskie dati
Platums 38.6 mm
Augstums 52.65 mm
Dziļums 36.1 mm
Ar noņemamām skavām No
Piedziņa, polarizācija Bez polaritātes
Braukt, mainot attieksmi Mono stabils
Ar piespiedu vadītiem kontaktiem No
Komplektā ar kontaktligzdu No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 110 V
Kontaktvirsmas materiāls Sudraba
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 3
Lejupielādes
Apraksts
Industrial relays RUC-3013-26-1110, 3 CO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets and for flat insert connectors - faston 187 . Cover protection category .