| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rubber ring 21 x 48 for cable inlet |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002318 |
| Piemērots kabeļa diametram | 21-35 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426943063 |
| Augstums | 22 mm |
| Gredzena ārējais diametrs | 1 mm |