RSR52-48D25 Solid State Relay image 1
RSR52-48D25 Solid State Relay
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 10
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5900005261121
MPN: 2615939
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums RSR52-48D25 Solid State Relay
Zīmols RELPOL
Kategorijas Pusvadītāju relejas
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC002055
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1 25 A
Sprieguma veids iedarbināšanai DC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5900005261121
Citi tehniskie dati
Fāžu skaits 1
Moduļu versija No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 4 V
Pārslēgšanās pie nulles krustojuma No
Lejupielādes
Apraksts
Single-phase sold state relays, industrial RSR52-48D25, zero-crossing or random-on switching, load voltage 480 V AC, control input 4…32V DC. Obciążenie znamionowe AC1 - 25/480V AC