| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RS4 EYE BOLT M5 WITH BALL JOINT |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 10 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 65 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217421952 |
| Krāsa | Sudraba |
| Diametrs | 35 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |