| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozgałęźnik jednofazowy gumowy 10/16A 2 P+Z |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Ar niķeļa pārklājumu |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711111566 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5907711111566 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 0 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| CEE kontaktligzda 16 A | 2x16A3p230V |
| CEE kontaktligzda 32 A | Nav |
| CEE kontaktligzda 63 A | Nav |
| CEE kontaktligzda 125 A | Nav |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 16 A |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 13 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 15 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 23 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 25 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Dānijas standarts (zemējuma tapa) | 0 |
| Polu skaits tīkla pieslēgums | 3 |
| Diametra kabeļa ievads | Citi |