| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica z tworzywa, seria ECOLINE |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082057956 |
| Platums | 222 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Dziļums | 114 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 2 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Miniatūru slēdžu skaits | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 13 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 15 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 23 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 25 | 0 |