| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria Pieszyce WE:16/5 16/5 4GS |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082007449, 5902082007449 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 115 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Iebūvēta kontaktdakša |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 16 A |