| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria KOSZALIN 13M |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082024767 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 297 mm |
| Augstums | 520 mm |
| Dziļums | 165 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 3 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE kontaktligzda 32 A | 1x32A5p400V |
| CEE kontaktligzda 63 A | Nav |
| CEE kontaktligzda 125 A | Nav |
| Miniatūru slēdžu skaits | 5 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 13 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 15 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 23 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 25 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Dānijas standarts (zemējuma tapa) | 0 |
| Diametra kabeļa ievads | M32 |