| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica stacjonarna z tworzywa seria KOŁO 16/5 GS M20 IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711106128 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 162 mm |
| Augstums | 116 mm |
| Dziļums | 76 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 1 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE kontaktligzda 32 A | Nav |
| CEE kontaktligzda 63 A | Nav |
| CEE kontaktligzda 125 A | Nav |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Citi |
| Miniatūru slēdžu skaits | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 13 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 15 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 23 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Šveices standarta tips 25 | 0 |
| Kontaktligzdu skaits Dānijas standarts (zemējuma tapa) | 0 |