| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica stacjonarna seria Szubin 32/5 2*16/5 4GS IP54 BEZ ZAB |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711198611, 5907711198611 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 222 mm |
| Augstums | 520 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| CEE kontaktligzda 16 A | 2x16A5p400V |
| CEE kontaktligzda 32 A | 1x32A5p400V |