| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica stacjonarna seria Suwałki 2*32/5*C 2*16*C 4GS*4B FI63 |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082018896, 5902082018896 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 297 mm |
| Augstums | 520 mm |
| Dziļums | 165 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 2x16A5p400V |
| CEE kontaktligzda 32 A | 2x32A5p400V |
| Miniatūru slēdžu skaits | 6 |