| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica przenośna STRZELIN WE:M40 2*63/5 4GS BEZ ZAB. |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082017271, 5902082017271 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 400 mm |
| Augstums | 255 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| CEE kontaktligzda 63 A | 2x63A5p400V |