| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica przenośna SOBÓTKA WE:32/5+2M 32/5 2*16*2C IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082061045 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 430 mm |
| Augstums | 79 mm |
| Dziļums | 129 mm |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| CEE kontaktligzda 16 A | 2x16A5p400V |
| CEE kontaktligzda 32 A | 1x32A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Miniatūru slēdžu skaits | 2 |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 16 A |