| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica przenośna seria TWARDOGÓRA WE:16/3-GS+5M 5GS IP67 |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082026976, 5902082026976 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 260 mm |
| Augstums | 215 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 5 |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 16 A |