| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica przenośna seria SŁUPSK 32/5+2M 10GS*10B FI40 |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082016267, 5902082016267 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 320 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 10 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Miniatūru slēdžu skaits | 10 |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 32 A |