| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica ppoż natynkowa |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001765 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711112587 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 157 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Ziņapmaiņas veids | Ugunsdzēsības signalizācija (sarkana) |
| Radio sistēma | No |
| Ar stikla disku | Yes |
| Ar papīra vāku | No |