| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rozdzielnica natynkowa/ podtynkowa „ECOLOGY” - szara |
| Zīmols | PCE |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Signāls garāmejošajām durvīm | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082064442 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 310 mm |
| Augstums | 436 mm |
| Dziļums | 148 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Rindu skaits | 2 |
| Pārsega veids | Vāks |
| EMC versija | No |
| Iespējama pagarināšana | No |
| DIN-sliede | Yes |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | Yes |
| Ar slēdzeni | No |
| Zemējuma spaiļu bloks | No |
| Neitrāls spaiļu bloks | Yes |