| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Row mounting bracket RAMPPI/APV RAMP MOUNT SET |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 150 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atbalsta kronšteins |
| Garums | 50 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418584155902, 6418584155902 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418584155902 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Tērauds |