| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Round wire 10mm StSt 1.4301 (V2A) Coil length approx. 20m |
| Zīmols | Dehn |
| Kategorijas |
Lightning Protection Components
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 7221 0010 00 |
| ETIM | EC000504 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 78 mm² |
| Diametra vadītājs | 10 mm |
| Diriģenta materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Diriģenta kategorija | klase = ciets |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364092679, 4013364092679 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Svars | 60 kg/100 m |
| Dzinumu skaits | 1 |
| Materiāla kvalitātes vadītājs | Nerūsējošais tērauds V2A |