| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Round wire 10mm St/tZn coil length 81m |
| Zīmols | Dehn |
| Kategorijas |
Zibensaizsardzības komponentes
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 7217 2030 00 |
| ETIM | EC000504 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 78 mm² |
| Diametra vadītājs | 10 mm |
| Diriģenta materiāls | Tērauds |
| Diriģenta kategorija | klase = ciets |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364018723, 4013364018723 |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots |
| Svars | 61.73 kg/100 m |
| Dzinumu skaits | 1 |