ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM image 1
ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480151743
MPN: NSYCAC228RMF
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums ROOF OUTLET GRID CUT-OUT228X228MM
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Ventilācijas piederumi
Izcelsmes valsts* IT
Harmonizētās sistēmas kods 8538 1000 00
ETIM EC000331
Montāžas metode Montāža ar skrūvēm
Platums 340 mm
Augstums 90 mm
Piemērots norobežojošās ēkas platumam 228 mm
Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam 800 mm
Par maks. fanu skaits 1
Diametrs 0 mm