| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Roll of 30 m. Heating cable ECflex 10T 290W 230V |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8516 8080 00 |
| ETIM | EC000339 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 6.9 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Kabeļa veids | Divdzīslu kabelis |
| Sildīšanas jauda | 290 W/m |
| Diametrs | 6.9 mm |
| Garums | 30 m |
| Maks. turēt temperatūru | 75 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5703466224380 |