| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rogowski coil with connecting cable L 3m for measuring nominal primary |
| Zīmols | Dehn |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 3370 00 |
| ETIM | EC002048 |
| Modelis | Citi |
| Primārā nominālā strāva | 1000 A |
| Precizitātes klase | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364460690, 4013364460690 |
| Atveres diametrs | 95 mm |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Yes |
| Sekundārais savienojums | Kabelis |