| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Roestvaststalen Steckbocht |
| Zīmols | FRÄNKISCHE |
| Kategorijas |
Conduit Fittings
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7307 2980 00 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Diametrs | 16 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Nominālajam caurules diametram | 16 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013960211511 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Elastīgs | No |
| Divu gabalu | No |
| Liekuma leņķis | 90 ° |
| Ar piedurkni | No |
| Virsma pulēta | No |
| Virsma matēta | Yes |
| Virsmas pārklājuma kvalitāte | Bez pārklājuma |
| Ar pārbaudes atveri un vāku | No |
| Rādiuss | 55 mm |