| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | RM1502 RM1502 Comp. Mo.pla. plug 3P 150mm |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| ETIM | EC000213 |
| Virsmas aizsardzība | Cinkots |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617663201 |
| Platums | 590 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Perforēts | No |