| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rising elbow 90° 100x500, varnished |
| Zīmols | KOPOS |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Materiāls | Tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 150 mm |
| Kabeļu teknes platums | 500 mm |
| Kabeļu teknes augstums | 100 mm |
| Virziena maiņa | Vertikāli augšupejošs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8595057686182 |
| Krāsa | Citi |
| Modelis | Integrēts savienotājs |
| RAL numurs | 0 |
| Materiāla biezums | 0.7 mm |
| Konstrukcijas veids | Vertikāli regulējams lieces elements |
| Sānu sienas perforācija | No |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Montāžas perforācija apakšā | No |
| NATO montāžas caurumi | No |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | Yes |
| Ar vāku | No |
| Izliekuma modelis | Citi |