| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Restart module ERM 110V 30s |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001440 |
| Iespējama vienfāzes zemstrāva | No |
| Funkcija Līdzstrāvas histerēze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426393073 |
| Platums | 0.001 mm |
| Augstums | 0.001 mm |
| Dziļums | 0.001 mm |
| Ārējais strāvas transformators | No |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Iespējama vienfāzes histerēze | No |
| Iespējama trīsfāzu histerēze | No |
| Iespējams trīsfāzu zem strāvas | No |
| Iespējama vienfāzes pārstrāva | No |
| Iespējama trīsfāzu pārstrāva | No |
| Satur funkciju DC-spriegums zem strāvas | No |
| Satur funkciju DC-sprieguma pārstrāva | No |