| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Earth Leakage Relay RH21M 300mA 0.06s 240V |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Monitoring Relays
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Funkcija | Trīsfāzu barošanas sistēmai |
| Iespējama reģistrācijas kļūda | No |
| Strāvas starpības indikācija | No |
| Atbildes vērtības ampēros 1 | 0-30 mA |
| Atbildes vērtības ampēros 2 | 0-300 mA |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3303430561637 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3303430561635 |
| Platums | 54 mm |
| Augstums | 97 mm |
| Dziļums | 74 mm |
| Nominālā frekvence | 50-60 Hz |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 220-240 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 220-240 V |
| Maks. atļautais aiztures ieslēgšanās laiks | 0.06 s |
| Min. regulējams aizkaves ieslēgšanās laiks | 0 s |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 1 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 1 |
VigiPacT RH21M is a DIN rail mounting residual current protection relay. It protects against people direct or indirect contact, property fire hazards and motors. It measures the earth leakage current in an electrical installation via its associated toroid. It trips the associated circuit breaker when the set residual operation current is overrun. The operational supply voltage is 220/240VAC 50/60Hz. The current sensitivity is selectable with 2 thresholds 30 mA and 300 mA. The time delay is instantaneous 0.06s. It requires a local manual reset after a fault clearance. The monitored distribution system voltage is up to 1000 VAC 50/60/400 Hz. It is installed on a DIN-rail inside a switchboard and the protection degree is IP40. It must be associated with a compatible Schneider Electric type A toroid or rectangular sensor.