Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6C-1N-030A image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6C-1N-030A
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125466680
MPN: OEZ:46668
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125466680
Apraksts
In 6 A, Ue AC 230 V, characteristic C, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A