Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-16B-1N-030AC image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-16B-1N-030AC
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125466550
MPN: OEZ:46655
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Zīmols OEZ
Kategorijas Kombinētie diferenciālslēdži (RCBO)
ETIM EC000905
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125466550
Apraksts
In 16 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type AC