Residual current circuit breaker LFN-25-2-100A image 1
Residual current circuit breaker LFN-25-2-100A
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125424451
MPN: OEZ:42445
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Residual current circuit breaker LFN-25-2-100A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125424451
Apraksts
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type A