Residual current circuit breaker LFN-25-2-030B-K image 1
Residual current circuit breaker LFN-25-2-030B-K
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125464280
MPN: OEZ:46428
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Residual current circuit breaker LFN-25-2-030B-K
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125464280
Apraksts
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 10 kA, type B, design K