Residual current circuit breaker LFE-40-2-030A image 1
Residual current circuit breaker LFE-40-2-030A
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125463962
MPN: OEZ:46396
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Residual current circuit breaker LFE-40-2-030A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125463962
Apraksts
In 40 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 6 kA, type A