Residual current circuit breaker LFE-25-2-030A image 1
Residual current circuit breaker LFE-25-2-030A
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8590125463955
MPN: OEZ:46395
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Residual current circuit breaker LFE-25-2-030A
Zīmols OEZ
Kategorijas Noplūdstrāvas slēdži (RCCB)
ETIM EC000003
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8590125463955
Apraksts
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2-pole, Inc 6 kA, type A