| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | REPLACEMENT LAMP 4,8V 4,0W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000399 |
| Kontaktligzda | BA9s |
| Tehnoloģija | Kvēlspuldze |
| Lampas spriegums | 4.8 V |
| Krāsu temperatūra | 2 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217423307 |
| Nominālā strāva | 833 mA |
| Krāsa | Balts |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Lampas forma | Bumbiera formas |
| Kriptons | No |
| Piemērots lāpām | Yes |
| Piemērots rādītājam | No |
| Halogēns | No |
| Ksenons | No |
| Piemērots apaļam mirgojošam gaismeklim | No |