| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CF 1000 SICHERUNG - Replacement fuse |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Blade Fuses
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1010 00 |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Nominālais spriegums AC | 0 V |
| Nominālais spriegums DC | 0 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4017918993375, 4017918993375 |
| Platums | 0 mm |
| Garums | 0 mm |