| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Replacement battery pack for BU3002RWLG/BU5002RWL BU 1065H |
| Zīmols | Omron |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8506 5090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | No |
| Rezerves daļa | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4547648845403, 4547648845403 |
| Platums | 210 mm |
| Augstums | 73 mm |
| Dziļums | 482 mm |