| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Renton 55 | Batten Light Fitting | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 753143 |
| Platums | 20 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 562 mm |
| Augstums/dziļums | 34 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 8 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 900 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924008467 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |