| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Relay, plug-in, 8-pin, DPDT, 5 A, gold-plated contacts, LED indicator G2RN8879B |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Electromechanical Relays
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| Nominālā strāva | 5 A |
| Slēdža kontakta veids | Viens kontakts |
| Elektriskā pieslēguma veids | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Ar LED indikāciju | Yes |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | DC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4547648000727, 4547648000727 |
| Platums | 13 mm |
| Augstums | 29 mm |
| Dziļums | 35.5 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Piedziņa, polarizācija | Polarizēts |
| Braukt, mainot attieksmi | Mono stabils |
| Ar piespiedu vadītiem kontaktiem | No |
| Komplektā ar kontaktligzdu | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 21.6-26.4 V |
| Kontaktvirsmas materiāls | Citi |
| Materiāls kontakts | Citi |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 2 |
| Kontaktu ieliktņa materiāls | Citi |
| Releja tehnoloģiju kategorija saskaņā ar IEC 61810-7 | RT 0 |