| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Relay, plug-in, 8-pin, DPDT, 10 A, mech indicator MKSN8010G |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Elektromehāniskās relejas
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| ETIM | EC001437 |
| Slēdža kontakta veids | Citi |
| Elektriskā pieslēguma veids | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4547648413091, 4547648413091 |
| Platums | 34.5 mm |
| Augstums | 34.5 mm |
| Dziļums | 52.5 mm |
| Piedziņa, polarizācija | Polarizēts |
| Braukt, mainot attieksmi | Bistabils |
| Komplektā ar kontaktligzdu | No |
| Kontaktvirsmas materiāls | Citi |
| Materiāls kontakts | Citi |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 2 |
| Kontaktu ieliktņa materiāls | Citi |
| Releja tehnoloģiju kategorija saskaņā ar IEC 61810-7 | RT 0 |