| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Relay for DC load, 5-pin plug-in, 10 A, 220 VDC, SPST-NO, LED indicato MKSX1049C |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Elektromehāniskās relejas
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| ETIM | EC001437 |
| Slēdža kontakta veids | Citi |
| Elektriskā pieslēguma veids | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Ar LED indikāciju | Yes |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | DC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4548583310315, 4548583310315 |
| Platums | 34.5 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Dziļums | 34.5 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Piedziņa, polarizācija | Polarizēts |
| Braukt, mainot attieksmi | Mono stabils |
| Ar piespiedu vadītiem kontaktiem | No |
| Komplektā ar kontaktligzdu | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 19.2-26.4 V |
| Kontaktvirsmas materiāls | Citi |
| Materiāls kontakts | Citi |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |
| Kontaktu ieliktņa materiāls | Citi |
| Releja tehnoloģiju kategorija saskaņā ar IEC 61810-7 | RT 0 |