| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rel. 3CO 10A/60VDC/Agni+Au/Test button/LED/diode (60.13.9.060.5070) |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001437 |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Slēdža kontakta veids | Viens kontakts |
| Elektriskā pieslēguma veids | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | DC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823414409 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823304397 |
| Platums | 32.5 mm |
| Augstums | 54.2 mm |
| Dziļums | 36.4 mm |
| Piedziņa, polarizācija | Polarizēts |
| Braukt, mainot attieksmi | Mono stabils |
| Ar piespiedu vadītiem kontaktiem | No |
| Komplektā ar kontaktligzdu | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 60 V |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 3 |