| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | REFLECTOR LED GU10 R50 7W 4000K |
| Zīmols | Nowodvorski |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 7 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 4000K GU10 spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5903139917896 |