| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Photoelectric sensor reflector heat resistant 450°C 95×51×8mm |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Photoelectric Sensors
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8541 4900 00 |
| Platums | 51 mm |
| Augstums | 95 mm |
| Forma | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4547648923507, 4547648923507 |
Reflector, heat resistant 450ºC, 95 x 51 x 8 mm