| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | REFLECTOR + GUARD 40W AISI304 GRAB240 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 144 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atstarotājs |
| Diametrs | 140 mm |
| Garums | 707 mm |
| Augstums/dziļums | 144 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Sega veida | Citi |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Citi |
| Gaismas sadalītājs | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8435156915120 |