| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Reflector for DANCER LED, aluminium, beam angle 15ø |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 0 mm |
| Stara leņķis | 15 ° |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atstarotājs |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 8 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Sega veida | Nav |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Glancēts |
| Gaismas sadalītājs | Atstarotājs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163168625 |