| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Reflector, 20x60 mm AA057260C |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Photoelectric Sensors
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8541 9000 00 |
| Platums | 20 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Forma | Taisnstūra |
| Montāžas caurumu skaits | 2 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4549734893046, 4549734893046 |
| Pašlīmējoša montāža | No |
| Ar radzēm | No |