| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rectangular; |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BG |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002600 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Aprīkots ar | Nav |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 1500 V |
| Aizzīmogojams | Yes |
| Laikapstākļu izturīgs | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Ieplūde no aizmugures | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8000126508208 |
| Montāžas metode | Universālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Dziļums | 35 mm |
| Forma | Apaļš |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Diametrs | 60 mm |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Darbības temperatūra | -25-60 °C |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ieplūdes atveru skaits | 4 |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Vāka stiprinājums | Piestiprināts |
| Ar skrīningu | No |
| Caurules diametram | 20 mm |
| Ex-zonas gāzei | Nav |
| Uzlīmējams | No |
| Mājokļa caurplūdes veids | Citi |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |
| Vāka modelis | Slepenais vāks |
| Castable | No |
| Ar liešanas maisījumu | No |
| Caurspīdīgs vāks | No |
| Montāža augsnē | No |
| Montāža zem ūdens | No |