| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rechargable battery for PARRI, Ni-Mh 3,6V, 1000mA |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8507 5000 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 3.6 V |
| Modelis | Niķeļa-metāla hidrīds |
| Jauda | 1000 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163180443 |
| Platums | 0 mm |
| Svars | 60 g |
| Izmēra norāde | Citi |
| Diametrs | 0 mm |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | Citi |
| Plastmasas korpuss | Yes |
| Garums | 0 mm |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | No |
| Piemērots ātrai lādētājam | No |
| Augstums, ieskaitot stabu | 0 mm |
| Baterijas paka | Yes |
| Šūnu skaits | 0 |